top of page
Kaviár
KAVIÁR SIBERIAN

pochází z Jesetera sibiřského. Jedná se o středně velký druh dosahující hmotnosti 17 až 89 liber (8 až 40 kg). Přirozeně se vyskytuje v sibiřských povodích (od řeky Ob až po řeku Kolyma) a v kotlině Bajkalského jezera. Jeho kaviár má velikost, která závisí na věku (od 2,2 do 2,7 mm), a má šedou a jantarovoubarvu. Jedná se o velice všestranný kaviár s poměrně výraznou chutí. Vyžaduje 6-8 let životního cyklu jesetera.

Vysoce ceněný milovníky kaviáru. 

Kaviár
KAVIÁR DA VINCI

pochází z Jesetera jaderského, což je italský druh, který se typicky vyskytuje v Jaderském moři a v primárních tocích regionu Padano-Veneta, Dalmácie, Albánie a západního Řecka. Tento kaviár se svou čerstvou, intenzivní a přesvědčivou chutí má zvláště jemnou konzistenci a jeho jikry jsou charakteristické střední velikostí (cca. 2,4 mm) a spíše čirým zbarvením hnědých až černých odstínů. Vyžaduje přibližně 10 let životního cyklu jesetera.

Ideální pro vaření.

Kaviár
KAVIÁR TRADITION

pochází z Jesetera bílého, který se vyskytuje v oblastech severoamerického tichomořského pobřeží od Aljašky po Baja California. Jedná se o jednoho z nejdéle žijících jeseterů, který se někdy dožívá až sta let, váží přes 1 750 liber (800kg) a měří až 19 stop (6 m). Kromě toho, že je zdrojem libového masa s vysokým obsahem bílkovin, jeho největší hodnota stále souvisí s mimořádnou produkcí velkých jiker, které jsou větší než 3 milimetry, s tmavě šedým až černým zbarvením. Chuť tohoto kaviáru je obzvlášť jemná a vybroušená. Vyžaduje zhruba 11 let životního cyklu jesetera.

Ideální pro všechny spotřebitele. 

KAVIÁR
Kaviár
KAVIÁR SEVRUGA

pochází z Jesetera hvězdnatého, což je malý druh, který jen zřídka dosáhne hmotnosti 55 liber (25 Kg). Vyskytuje se v oblasti Černého moře, Kaspického moře, Azovského moře a v jejich přítocích a dále se vyskytuje v Egejském moři a ve východním Jónském moři. Má spíše aromatickou chuť a je charakteristický malými jikrami (cca. 2 mm) a jeho barva se pohybuje od světle šedé až po antracitově šedou. Vyžaduje minimálně 7 let životního cyklu jesetera a jeho chov je velmi choulositvý.

Ideální pro kaviárové labužníky a fajnšmekry.

KAVIÁR BELUGA
Kaviár

pochází z Vyzy velké, která dosahuje velikosti až 26 stop (8 m) a hmotnosti přes 6 700 liber (3 tun). Původně se tento druh vyskytuje v oblasti Černého moře, Kaspického moře a Azovského moře a před vyhynutím se vyskytoval i v Itálii v Jaderském a Jónském moři a v řekách vlévajících se do těchto moří. Jedná se o nejvzácnější a nejdražší druh, který je charakteristický velkými jikrami (přes 3 mm), které mají oválný tvar a perleťově šedou až tmavě šedou barvu. Vyžaduje zhruba 20 let životního cyklu jesetera.

Král kaviáru, cenný jako zlato.

KAVIÁR OSCIETRA

pochází z Jesetera ruského (pradávný druh původně se vyskytující v oblasti Černého moře, Kaspického moře a Azovského moře). Jedná se o středně velkou rybu, která může vážit 44 až 110 liber (50 Kg) a která produkuje kaviár makové a mírně oříškové chuti s tmavě hnědým až béžovým zbarvením. Mnozí jej považují za ten nejjemnější kaviár. Jikry této ryby jsou velké (2,7 až 3,2 mm). Tento kaviár vyžaduje životní cyklus 9-11 let.

Ideální pro kaviárové labužníky a fajnšmekry.

CAVIAR LINGOT

Lingot je zcela speciální druh kaviárového produktu. Jedná se o cihličku sušeného kaviáru, jež lze strouhat jako parmezán na těstoviny, rizota, burgery, steaky, mořské produkty atp. Nezapomenutelný chuťový zážitek a dlouhodobá trvanlivost činí z cihličky Lingot nepostradatelného společníka do jakékoliv kuchyně. Pokrmy připravené s Lingotem připomínájí

ráj na Zemi.

Mouthwatering
ÚSTŘICE
ÚSTŘICE
Ústřice
Francouzské ústřice

V současné době spolupracujeme se šesti farmami

na kultivaci ústřic v Normandii, Bretani,

Marennes Oléron a také ve Středozemním moři.

Většina z ústřic je k dispozici po celý rok, i přesto 

do naší nabídky na základě sezónní dotupnosti pravidelně přidáváme i různé

speciální ústřice.

Ústřice
Holandské ústřice

Náš výběr holandských farem poskytuje

po celý rok ústřice té nejlepší kvality.
Tyto ústřice je možné dodat ve velice

krátké dodací lhůtě.

Ústřice
Speciální ústřice

Snažíme se neustále ozvláštňovat naše portfolio speciálními ústřicemi, jenž u nás nejsou příliš běžné či se jedná o zcela limitovaný druh ústřic. Mezi takové se mohou řadit například portugalské ústřice, Kumamoto, ústřice zdobené plátky zlata a ústřice, jejichž růst je započnut v Irsku a posléze dokončen

ve Francii. V naší nabídce můžete vždy najít pár unikátních druhů ústřic, jež obvykle není možné lokálně sehnat.

Highest Quality
MOŘSKÉ PLODY
UZENÁ RYBA
Humri
Humři

Nabídnout vám můžeme živé kanadské i evropské humry. Na základě individuálního přání

vám můžeme přivést i speciální druhy jako například tzv. "Fourchu Lobsters". 

krab
Královsky Krab, Slávky & Měkkýši

Krab hnědý, Soft Shell crab, Vongole, Srdcovka jedla

Slávky, Hřebenatky

ryba
čerstvá ryba

Losos, Tuna, Mecoun, Halibut, Sv. Petr, Prazma etc

CAVIAR

CLUB

E-Shop

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

9:00 - 18:00

Stay In Touch

©2016 by Gulf Investment Group s.r.o.

CAVIAR

CLUB

E-Shop

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

9:00 - 18:00

+420 732447411

Stay In Touch

©2016 by Gulf Investment Group s.r.o.

bottom of page